O XFN

X Fight Nights je největší česká liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Svět již nehledá nové hrdiny ve fotbale, hokeji nebo atletice. Celý svět šílí z novodobných hrdinů, válečníků, kteří neohroženě nastupují do arén celého světa, aby ze sebe ukázali to nejlepší i nejhorší. Napadlo Vás, čím je právě MMA tak výjimečné? Co se stane, když Váš sportovní hrdina netrefí prázdnou branku, mine koš nebo doběhne poslední do cíle? A co se stane, kdy Váš hrdina udělá chybu v boji muže proti muži? Který prožitek pro Vás bude silnější? Který z těchto zážitků si budete více pamatovat? Který z nich budete chtít zažít znovu? MMA je jednoduše řečeno výjimečné a nenapodobitelné sportovní odvětví.

Základna fanoušků roste každý měsíc exponenciálně! MMA je nejrychleji rostoucí sport na světě! Více, než 5,4 miliardy tweetů proběhne na sociálních síti Twitter během hlavních světových sportovních událostí, které sleduje více než 800.000.000 diváků v téměř 30 jazycích ve 128 zemích na všech kontinentech. MMA je fenomén, který má jasný cíl a směr, a to stát se nejpopulárnějším sportem planety.

XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy naší země a sport se znovu inspirací pro každého z nás.

Jsme specialisté v oblasti bojových sportů s více než 14 letou zkušeností a 100+ úspěšně zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových sportech patří mezi ty nejúspěšnější v České republice. Jsme XFN, přidejte se k nám!

Vize XFN

Naše vize je stát se nejpopulárnější sportovní ligou v České a Slovenské republice. XFN se musí stát místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se stane znovu inspirací pro každého z nás.

Systém ligy

Systém ligy je založen na zápasech nejlepších českých MMA zápasníků své váhy, kteří ve vzájemných soubojích bojují o pás šampióna XFN. Držení pásu šampióna XFN znamená být nejlepším českým profesionálním zápasníkem své váhy v ČR. Šampión XFN je povinen k obhajobě svého pásu nejméně 1x do roku. Právo vyzvat šampióna XFN má ten, který předtím porazil všechny zápasníky své váhy v žebříčku XFN.

 

Kontakt

BEST RATING, s.r.o., Česká republika, Praha 5, Kováků 28, 150 00
+42 (0) 733 118 778, petr.kares@xfn.cz